Epson TSX-3225 26.0000MF10P-JK3
TSX-3225 26.0000MF10P-JK3 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 26.0000MF10P-JK3
Brief Description
CRYSTAL 26.0000MHZ 7.4PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 26.0000MF10P-JK3.pdf
Availability of TSX-3225 26.0000MF10P-JK3
QUANTITY
TSX-3225 26.0000MF10P-JK3 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 26.0000MF10P-JK3
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 26.0000MF10P-JK3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package250
TypeMHz Crystal
Frequency26MHz
Frequency Stability±10ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance7.4pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 85°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSX-3225 26.0000MF10P-JK3
Related LinksTSX-3225 26., TSX-3225 26.0000MF10P-JK3 Datasheet, Epson Distributor
TSX-3225 26.0000MF10P-JK3 Details Description
Related parts for TSX-3225 26.0000MF10P-JK3
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 2W datasheet.pdf
INSULATOR 1.187" DIA TO-36CASE datasheet.pdf
CONN RCPT 50POS .100 DBL STR PCB datasheet.pdf
CONTROL LIQ LEV 120/240VAC CHAS datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
RES 1.04K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
44U PERF DOOR FOR C4 datasheet.pdf
SENSOR HALL EFFECT datasheet.pdf
TERMINAL,PIDG PVF2 R 12-10 3/8 datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W datasheet.pdf
FUSE 10A TRACTION datasheet.pdf