Epson TSX-3225 26.0000MF10P-JK6
TSX-3225 26.0000MF10P-JK6 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 26.0000MF10P-JK6
Brief Description
CRYSTAL 26.00 MHZ 7.4PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 26.0000MF10P-JK6.pdf
Availability of TSX-3225 26.0000MF10P-JK6
QUANTITY
TSX-3225 26.0000MF10P-JK6 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 26.0000MF10P-JK6
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 26.0000MF10P-JK6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package2,000
TypeMHz Crystal
Frequency26MHz
Frequency Stability±10ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance7.4pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 85°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSX-3225 26.0000MF10P-JK6
Related LinksTSX-3225 26., TSX-3225 26.0000MF10P-JK6 Datasheet, Epson Distributor
TSX-3225 26.0000MF10P-JK6 Details Description
Related parts for TSX-3225 26.0000MF10P-JK6
RELAY OPTOMOS 100MA DP-NO 8FLTPK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .125 EXTEND datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 600V 12A TO220AB datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 6-16V 2.22A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
RES 118 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 309 OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP CER 220PF 100V 10% BP 1206 datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M12 NYLON 62MM datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE PIN CRIMP datasheet.pdf