Epson TSX-3225 26.0000MF10V-AC3
TSX-3225 26.0000MF10V-AC3 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 26.0000MF10V-AC3
Brief Description
CRYSTAL 26.00 MHZ 9.0PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 26.0000MF10V-AC3.pdf
Availability of TSX-3225 26.0000MF10V-AC3
QUANTITY
TSX-3225 26.0000MF10V-AC3 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 26.0000MF10V-AC3
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 26.0000MF10V-AC3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package250
TypeMHz Crystal
Frequency26MHz
Frequency Stability±10ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance9pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 70°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSX-3225 26.0000MF10V-AC3
Related LinksTSX-3225 26., TSX-3225 26.0000MF10V-AC3 Datasheet, Epson Distributor
TSX-3225 26.0000MF10V-AC3 Details Description
Related parts for TSX-3225 26.0000MF10V-AC3
CAP TANT 6.8UF 16V 20% 1411 datasheet.pdf
RES SMD 88.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 470 OHM 8SIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 5.69K OHM 0.1% 1/8W 0505 datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 30V datasheet.pdf
RES 538.968 OHM 0.6W 0.05% RAD datasheet.pdf
RES ARRAY 3 RES 56 OHM 4SIP datasheet.pdf