Epson TSX-3225 26.0000MF10Y-Y0
TSX-3225 26.0000MF10Y-Y0 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 26.0000MF10Y-Y0
Manufacturer
Product Category
Crystals
Brief Description
CRYSTAL 26.00 MHZ 14.0PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 26.0000MF10Y-Y0.pdf
Availability of TSX-3225 26.0000MF10Y-Y0
QUANTITY
TSX-3225 26.0000MF10Y-Y0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 26.0000MF10Y-Y0
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 26.0000MF10Y-Y0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package1,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
SeriesTSX-3225
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency26MHz
Frequency Stability±10ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance14pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-30°C ~ 85°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSX-3225 26.0000MF10Y-Y0
Related LinksTSX-3225 26., TSX-3225 26.0000MF10Y-Y0 Datasheet, Epson Distributor
TSX-3225 26.0000MF10Y-Y0 Details Description
Related parts for TSX-3225 26.0000MF10Y-Y0
IC OPAMP INSTR 1.2MHZ 8DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC SWITCH DUAL SPST 16SOIC datasheet.pdf
CAP MICA 620PF 1% 300V RADIAL datasheet.pdf
SNSW 15.1A SCRW TLSPBFACTONLY datasheet.pdf
RES 74.1K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 744 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
ACCES REDUCER PG 135-11 WITH O datasheet.pdf
QUICKIE datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 1A datasheet.pdf