Epson TSX-3225 26.0000MF15P-C0
TSX-3225 26.0000MF15P-C0 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 26.0000MF15P-C0
Manufacturer
Product Category
Crystals
Brief Description
CRYSTAL 26.00 MHZ 18.0PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 26.0000MF15P-C0.pdf
Availability of TSX-3225 26.0000MF15P-C0
QUANTITY
TSX-3225 26.0000MF15P-C0 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 26.0000MF15P-C0
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 26.0000MF15P-C0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package1,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
SeriesTSX-3225
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency26MHz
Frequency Stability±15ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance18pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 85°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSX-3225 26.0000MF15P-C0
Related LinksTSX-3225 26., TSX-3225 26.0000MF15P-C0 Datasheet, Epson Distributor
TSX-3225 26.0000MF15P-C0 Details Description
Related parts for TSX-3225 26.0000MF15P-C0
RES SMD 130 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC SNGL SCHMITT-TRIG INV SOT23-5 datasheet.pdf
TRIMMER 200K OHM 0.125W SMD datasheet.pdf
RES SMD 2.2 OHM 1% 1/8W 0402 datasheet.pdf
RES 300 OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT datasheet.pdf
RES 61.9 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf