Epson TSX-3225 32.0000MF10Z-W6
TSX-3225 32.0000MF10Z-W6 picture photo
Mfg. Part Number
TSX-3225 32.0000MF10Z-W6
Brief Description
CRYSTAL 32.00 MHZ 12.0PF SMD
Datasheet Download
TSX-3225 32.0000MF10Z-W6.pdf
Availability of TSX-3225 32.0000MF10Z-W6
QUANTITY
TSX-3225 32.0000MF10Z-W6 Order Process
Ship out your order
Specifications of TSX-3225 32.0000MF10Z-W6
Internal Part NumberEIS-TSX-3225 32.0000MF10Z-W6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesCrystals
Standard Package2,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
SeriesTSX-3225
PackagingTape & Reel (TR)
TypeMHz Crystal
Frequency32MHz
Frequency Stability±10ppm
Frequency Tolerance±10ppm
Load Capacitance12pF
ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 75°C
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TSX-3225 32.0000MF10Z-W6
Related LinksTSX-3225 32., TSX-3225 32.0000MF10Z-W6 Datasheet, Epson Distributor
TSX-3225 32.0000MF10Z-W6 Details Description
Related parts for TSX-3225 32.0000MF10Z-W6
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SSOP datasheet.pdf
FUSE GLASS 150MA 350VAC 140VDC datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 2.4VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-18VIN +/-09VOUT datasheet.pdf
SENSOR I/O CONNECTOR datasheet.pdf
CABLE SGL-END STR PLUG 5POS 12' datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM R-TAB datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
CONN PLUG 0.5MM 60POS STR SMD datasheet.pdf