FFF TT05018100J0G
TT05018100J0G picture photo
Mfg. Part Number
TT05018100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
500 TB PLU PLU SOLID
Datasheet Download
TT05018100J0G.pdf
Availability of TT05018100J0G
QUANTITY
TT05018100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of TT05018100J0G
Internal Part NumberEIS-TT05018100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package360
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TT05018100J0G
Related LinksTT0501, TT05018100J0G Datasheet, FFF Distributor
TT05018100J0G Details Description
Related parts for TT05018100J0G
DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 100V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
SWITCH INTERLOCK 4NC SLOW ACT datasheet.pdf
MOSFET P-CH 12V 2A MCPH3 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 40KHZ RRO SOT23-8 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD datasheet.pdf
IC FPGA 696 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf