FFF TT16215000J0G
TT16215000J0G picture photo
Mfg. Part Number
TT16215000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB PLUGGABLE PLUG
Datasheet Download
TT16215000J0G.pdf
Availability of TT16215000J0G
QUANTITY
TT16215000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of TT16215000J0G
Internal Part NumberEIS-TT16215000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package150
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TT16215000J0G
Related LinksTT1621, TT16215000J0G Datasheet, FFF Distributor
TT16215000J0G Details Description
Related parts for TT16215000J0G
CIR BRKR 100MA 120VAC 60VDC datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 220PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONN SOCKET STRIP 120POS 2MM T/H datasheet.pdf
RES 1.69K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS .100" GOLD datasheet.pdf
SAFETY MAT 1000X1750MM datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
OSC XO 33.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
CAP FILM 15UF 5% 275VAC datasheet.pdf