Switchcraft Inc. TTEZN20PDB25X
TTEZN20PDB25X picture photo
Mfg. Part Number
TTEZN20PDB25X
Manufacturer
Product Category
Patchbay, Jack Panels
Brief Description
PATCHBAY 2 RACK JACK DOCK CONN
Datasheet Download
TTEZN20PDB25X.pdf
Availability of TTEZN20PDB25X
QUANTITY
TTEZN20PDB25X Order Process
Ship out your order
Specifications of TTEZN20PDB25X
Internal Part NumberEIS-TTEZN20PDB25X
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationSwitchcraft RoHS Info
Standard Package1
Category Boxes, Enclosures, Racks
FamilyPatchbay, Jack Panels
SeriesEZ Norm TT
TypeAudio Jack Panel
Connector Type0.173" Phone Jack
Number of Positions48
Number of Rows2
Termination StyleConnector
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TTEZN20PDB25X
Related LinksTTEZN2, TTEZN20PDB25X Datasheet, Switchcraft Inc. Distributor
TTEZN20PDB25X Details Description
Related parts for TTEZN20PDB25X
IC LATCH TRANSP OCT 3ST 20SOP datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 12V datasheet.pdf
CONN STACKER 20POS 0.100" T/H datasheet.pdf
RES SMD 360K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
CAP FILM 4700PF 5% 2KVDC RADIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 15W 12VIN 3AOUT SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 11A TO263 datasheet.pdf
ELECTRODE 1M AISI-316 datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf