Amphenol Aerospace Operations TV06QDT-21-79S-LC
TV06QDT-21-79S-LC picture photo
Mfg. Part Number
TV06QDT-21-79S-LC
Brief Description
TV 19C 17#22D 2#8(QUAD) SKT RE
Datasheet Download
TV06QDT-21-79S-LC.pdf
Availability of TV06QDT-21-79S-LC
QUANTITY
TV06QDT-21-79S-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TV06QDT-21-79S-LC
Internal Part NumberEIS-TV06QDT-21-79S-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV06QDT-21-79S-LC
Related LinksTV06QDT-, TV06QDT-21-79S-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV06QDT-21-79S-LC Details Description
Related parts for TV06QDT-21-79S-LC
TERM SOLDER TURRET .045"D .156"L datasheet.pdf
FUSE GLASS 1A 250VAC AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 47 OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC datasheet.pdf
IC HIGH SIDE PWR SWITCH TO220-5 datasheet.pdf
IC BUFFER 28BIT 1:2 REG 160TFBGA datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 3POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 79POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
Crystal 4.0960MHz 30ppm 18pF 120 Ohm -40°C - 85°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 200W datasheet.pdf
RES 20.3K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf