Amphenol Aerospace Operations TV06QDT-21-79SB-LC
TV06QDT-21-79SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
TV06QDT-21-79SB-LC
Brief Description
TV 19C 17#22D 2#8(QUAD) SKT RE
Datasheet Download
TV06QDT-21-79SB-LC.pdf
Availability of TV06QDT-21-79SB-LC
QUANTITY
TV06QDT-21-79SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TV06QDT-21-79SB-LC
Internal Part NumberEIS-TV06QDT-21-79SB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV06QDT-21-79SB-LC
Related LinksTV06QDT-2, TV06QDT-21-79SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV06QDT-21-79SB-LC Details Description
Related parts for TV06QDT-21-79SB-LC
MODULE POWER ENTRY .250 1A datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 1A TO220AB datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE datasheet.pdf
Connector Receptacle 23 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST 16BIT 56BGA datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 6V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
RES 20K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1.7PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
OSC XO 16.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf