Amphenol Aerospace Operations TV06QDT-25-20S-LC
TV06QDT-25-20S-LC picture photo
Mfg. Part Number
TV06QDT-25-20S-LC
Brief Description
TV 30C MIX(QUAD) SKT RECP
Datasheet Download
TV06QDT-25-20S-LC.pdf
Availability of TV06QDT-25-20S-LC
QUANTITY
TV06QDT-25-20S-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TV06QDT-25-20S-LC
Internal Part NumberEIS-TV06QDT-25-20S-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV06QDT-25-20S-LC
Related LinksTV06QDT-, TV06QDT-25-20S-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV06QDT-25-20S-LC Details Description
Related parts for TV06QDT-25-20S-LC
IC REG CTRLR BUCK ISO CM 8-MSOP datasheet.pdf
RES SMD 2.43K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EYELET datasheet.pdf
SWITCH LIMIT SPDT 10A ROLL PLNGR datasheet.pdf
FIXED IND 56UH 680MA 420 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
RES 6.04 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 30K OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
Connector Header 24 Position 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CAP CER 11PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf