Amphenol Aerospace Operations TV07DT-21-121S-S15AD
TV07DT-21-121S-S15AD picture photo
Mfg. Part Number
TV07DT-21-121S-S15AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 SKT RECP
Datasheet Download
TV07DT-21-121S-S15AD.pdf
Availability of TV07DT-21-121S-S15AD
QUANTITY
TV07DT-21-121S-S15AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TV07DT-21-121S-S15AD
Internal Part NumberEIS-TV07DT-21-121S-S15AD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV07DT-21-121S-S15AD
Related LinksTV07DT-21-, TV07DT-21-121S-S15AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV07DT-21-121S-S15AD Details Description
Related parts for TV07DT-21-121S-S15AD
IC BUS TRANSCVR 16BIT 48SSOP datasheet.pdf
IC COMP QUAD SGL SUPPLY 14TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 2.05M OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC GATE SGL INVERTER LP SC70-5 datasheet.pdf
IC BUS XCVR OCTAL 20-DIP datasheet.pdf
CAP FILM 1000PF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 10UF 10% 1.3KVDC RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 15K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
50POS F SHIELDED PLASTIC CAP datasheet.pdf