Amphenol Aerospace Operations TV07DT-21-121S-S35
TV07DT-21-121S-S35 picture photo
Mfg. Part Number
TV07DT-21-121S-S35
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 SKT RECP
Datasheet Download
TV07DT-21-121S-S35.pdf
Availability of TV07DT-21-121S-S35
QUANTITY
TV07DT-21-121S-S35 Order Process
Ship out your order
Specifications of TV07DT-21-121S-S35
Internal Part NumberEIS-TV07DT-21-121S-S35
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV07DT-21-121S-S35
Related LinksTV07DT-21, TV07DT-21-121S-S35 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV07DT-21-121S-S35 Details Description
Related parts for TV07DT-21-121S-S35
IC REG BUCK 12V 1A 24-SOIC datasheet.pdf
IC DVR/RCVR DUAL RS232 5V 14SOIC datasheet.pdf
IC CPLD 128MC 7.5NS 144TQFP datasheet.pdf
CONN BOX RCPT 60POS DL .05 VERT datasheet.pdf
RES 402 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 279MA 900 MOHM datasheet.pdf
RES 147K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V datasheet.pdf
LUG COPPER 2 HOLE datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 26 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf