Amphenol Aerospace Operations TV07DZ-13-32SD-S15AD
TV07DZ-13-32SD-S15AD picture photo
Mfg. Part Number
TV07DZ-13-32SD-S15AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 32C 32#23 SKT RECP
Datasheet Download
TV07DZ-13-32SD-S15AD.pdf
Availability of TV07DZ-13-32SD-S15AD
QUANTITY
TV07DZ-13-32SD-S15AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TV07DZ-13-32SD-S15AD
Internal Part NumberEIS-TV07DZ-13-32SD-S15AD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV07DZ-13-32SD-S15AD
Related LinksTV07DZ-13-, TV07DZ-13-32SD-S15AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV07DZ-13-32SD-S15AD Details Description
Related parts for TV07DZ-13-32SD-S15AD
IDC CABLE - MCF64K/MC64G/MCF64K datasheet.pdf
RES SMD 86.6K OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
RES 193K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 2.49 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 80.6K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SP3T 5A 120V datasheet.pdf
RES SMD 390 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 1.25K OHM 20W 5% AXIAL datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 70POS DR LOW P datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf