Amphenol Aerospace Operations TV07DZ-9-35JD-LC
TV07DZ-9-35JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
TV07DZ-9-35JD-LC
Brief Description
TV 6C 6#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
TV07DZ-9-35JD-LC.pdf
Availability of TV07DZ-9-35JD-LC
QUANTITY
TV07DZ-9-35JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TV07DZ-9-35JD-LC
Internal Part NumberEIS-TV07DZ-9-35JD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV07DZ-9-35JD-LC
Related LinksTV07DZ-9, TV07DZ-9-35JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV07DZ-9-35JD-LC Details Description
Related parts for TV07DZ-9-35JD-LC
IC OPAMP JFET 25MHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 8.66 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN PIN WIRE 12-10AWG TIN PIDG datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 3POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
IC ANALOG SWITCH 8CH HV 28-PLCC datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.8V 2W SMBJ datasheet.pdf
Connector Socket 24 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 1.5K OHM 0.1% 0.3W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 TH 26POS datasheet.pdf
OSC VCTCXO 40.000MHZ CSNWV SMD datasheet.pdf
CAP CER 5.1PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf