Amphenol Aerospace Operations TV07RK-21-121P-P2AD
TV07RK-21-121P-P2AD picture photo
Mfg. Part Number
TV07RK-21-121P-P2AD
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 PIN RECP
Datasheet Download
TV07RK-21-121P-P2AD.pdf
Availability of TV07RK-21-121P-P2AD
QUANTITY
TV07RK-21-121P-P2AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TV07RK-21-121P-P2AD
Internal Part NumberEIS-TV07RK-21-121P-P2AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV07RK-21-121P-P2AD
Related LinksTV07RK-21, TV07RK-21-121P-P2AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV07RK-21-121P-P2AD Details Description
Related parts for TV07RK-21-121P-P2AD
SENSOR TEMPERATURE 1-WIRE 8SOIC datasheet.pdf
SENSOR 75PSI M12-1.5 6G 4-20MA datasheet.pdf
IC CONV CTLR POE-PD 13W 20-TSSOP datasheet.pdf
RES 5.9K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW datasheet.pdf
HEX STANDOFF M6 BRASS 16MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 100V 150MA SOD123 datasheet.pdf
CAP TANT POLY 1000UF 50V CHA MNT datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NO/NC 10A 120V datasheet.pdf