Amphenol Aerospace Operations TV07RK-21-121S-S35
TV07RK-21-121S-S35 picture photo
Mfg. Part Number
TV07RK-21-121S-S35
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 SKT RECP
Datasheet Download
TV07RK-21-121S-S35.pdf
Availability of TV07RK-21-121S-S35
QUANTITY
TV07RK-21-121S-S35 Order Process
Ship out your order
Specifications of TV07RK-21-121S-S35
Internal Part NumberEIS-TV07RK-21-121S-S35
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TV07RK-21-121S-S35
Related LinksTV07RK-21, TV07RK-21-121S-S35 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TV07RK-21-121S-S35 Details Description
Related parts for TV07RK-21-121S-S35
IC CPLD 216MC 10NS 160PQFP datasheet.pdf
DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323 datasheet.pdf
RES 0.25 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 178K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR 500PSI 1.2-20 UNF-2A 4.5V datasheet.pdf
CAP FILM 0.27UF 5% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
DISPLAY ALLNGAP SGL DIGIT SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 3.5MM datasheet.pdf
RES 2.7 OHM 7W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 15 OHM 2W 1% AXIAL datasheet.pdf
500 TB SOCKET OPEN VER datasheet.pdf
RES SMD 240K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf