Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-13-32PA-P15
TVP00DT-13-32PA-P15 picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-13-32PA-P15
Brief Description
HD 38999 32C 32#23 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00DT-13-32PA-P15.pdf
Availability of TVP00DT-13-32PA-P15
QUANTITY
TVP00DT-13-32PA-P15 Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-13-32PA-P15
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-13-32PA-P15
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-13-32PA-P15
Related LinksTVP00DT-1, TVP00DT-13-32PA-P15 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-13-32PA-P15 Details Description
Related parts for TVP00DT-13-32PA-P15
IC REG BUCK BOOST INV ADJ 8SOIC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 75V 42A DPAK datasheet.pdf
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER VERT .100 15POS 30AU datasheet.pdf
TVS DIODE 8.5VWM 15.9VC SMA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 4V RADIAL datasheet.pdf
10M EXTENSION CABLE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100" datasheet.pdf