Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-13-32PB-LC
TVP00DT-13-32PB-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-13-32PB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
HD 38999 32C 32#23 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00DT-13-32PB-LC.pdf
Availability of TVP00DT-13-32PB-LC
QUANTITY
TVP00DT-13-32PB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-13-32PB-LC
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-13-32PB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-13-32PB-LC
Related LinksTVP00DT-1, TVP00DT-13-32PB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-13-32PB-LC Details Description
Related parts for TVP00DT-13-32PB-LC
IC LV FET BUS-EXCH SW 24-TVSOP datasheet.pdf
RES SMD 1.82KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 430MA 1 OHM SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 40A LTPS datasheet.pdf
RES SMD 34.8K OHM 0.1% 1/3W 1206 datasheet.pdf
RES 1.3M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 35POS 2.54MM T/H R/A datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM R-TAB datasheet.pdf
OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 2A SYNC datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 16V NP0 1210 datasheet.pdf