Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-13-32S-S15
TVP00DT-13-32S-S15 picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-13-32S-S15
Brief Description
HD 38999 32C 32#23 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00DT-13-32S-S15.pdf
Availability of TVP00DT-13-32S-S15
QUANTITY
TVP00DT-13-32S-S15 Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-13-32S-S15
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-13-32S-S15
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-13-32S-S15
Related LinksTVP00DT-1, TVP00DT-13-32S-S15 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-13-32S-S15 Details Description
Related parts for TVP00DT-13-32S-S15
EMITTER IR 890NM 150MA T 1 3/4 datasheet.pdf
RES SMD 4.22 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
RES 162 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 59K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
SL 5.08/08/135 3.2SN OR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V datasheet.pdf