Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-13-32SB-S2AD
TVP00DT-13-32SB-S2AD picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-13-32SB-S2AD
Brief Description
HD 38999 32C 32#23 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00DT-13-32SB-S2AD.pdf
Availability of TVP00DT-13-32SB-S2AD
QUANTITY
TVP00DT-13-32SB-S2AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-13-32SB-S2AD
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-13-32SB-S2AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-13-32SB-S2AD
Related LinksTVP00DT-13, TVP00DT-13-32SB-S2AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-13-32SB-S2AD Details Description
Related parts for TVP00DT-13-32SB-S2AD
SWITCH ROTARY HEX 16-POS TOP 5V datasheet.pdf
IC SDRAM 256MBIT 133MHZ 60FBGA datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 32POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100 EYELET datasheet.pdf
HSG FEMALE 5POS 2.5MM POST LOCK datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 20POS 5A datasheet.pdf
CONN HEADER 29POS .100" GOLD datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM L-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X17.78MM datasheet.pdf
CONN RCPT 52POS INLINE PIN datasheet.pdf