Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-13-35JC-LC
TVP00DT-13-35JC-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-13-35JC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 22C 22#22D SKT RECP
Datasheet Download
TVP00DT-13-35JC-LC.pdf
Availability of TVP00DT-13-35JC-LC
QUANTITY
TVP00DT-13-35JC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-13-35JC-LC
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-13-35JC-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-13-35JC-LC
Related LinksTVP00DT-1, TVP00DT-13-35JC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-13-35JC-LC Details Description
Related parts for TVP00DT-13-35JC-LC
IC MCU 8BIT 768B OTP 8DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .125 SQ WW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
OSC SO 106.25MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
RES 1.27 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 80 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC XMITTER 868/915MHZ 10QFN datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 43MM datasheet.pdf
DUBOX datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN PLUG 13POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf