Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-15-18BA
TVP00DT-15-18BA picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-15-18BA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00DT-15-18BA.pdf
Availability of TVP00DT-15-18BA
QUANTITY
TVP00DT-15-18BA Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-15-18BA
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-15-18BA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-15-18BA
Related LinksTVP00DT, TVP00DT-15-18BA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-15-18BA Details Description
Related parts for TVP00DT-15-18BA
CONN MMCX PLUG R/A 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CAP CER 100PF 25V X7R 0201 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
RES 0.249 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 3.15 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 46.4K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 62POS 0.100 SMD datasheet.pdf
Connector Receptacle 8 Position 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf