Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-15-18JA
TVP00DT-15-18JA picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-15-18JA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00DT-15-18JA.pdf
Availability of TVP00DT-15-18JA
QUANTITY
TVP00DT-15-18JA Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-15-18JA
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-15-18JA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-15-18JA
Related LinksTVP00DT, TVP00DT-15-18JA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-15-18JA Details Description
Related parts for TVP00DT-15-18JA
FIXED IND 1.5UH 6.7A 5.3 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 39PF 3KV NP0 1808 datasheet.pdf
IC CLOCK GENERATOR PLL 32-VFQFPN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
EVAL KIT MAX9979 datasheet.pdf
RES 13.7K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf