Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-15-35BA
TVP00DT-15-35BA picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-15-35BA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 37C 37#22D SKT RECP
Datasheet Download
TVP00DT-15-35BA.pdf
Availability of TVP00DT-15-35BA
QUANTITY
TVP00DT-15-35BA Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-15-35BA
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-15-35BA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-15-35BA
Related LinksTVP00DT, TVP00DT-15-35BA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-15-35BA Details Description
Related parts for TVP00DT-15-35BA
IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8TSSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 3.6V 80MA SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 13.3 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 3.48KOHM 0.02% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC FRONT END DGTL CAR RAD 64LQFP datasheet.pdf
Connector Receptacle 24 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 5A SPDT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
MODULE DIODE 600V 100A ADD-A-PAK datasheet.pdf