Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-15-35S-LC
TVP00DT-15-35S-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-15-35S-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 37C 37#22D SKT RECP
Datasheet Download
TVP00DT-15-35S-LC.pdf
Availability of TVP00DT-15-35S-LC
QUANTITY
TVP00DT-15-35S-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-15-35S-LC
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-15-35S-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-15-35S-LC
Related LinksTVP00DT-, TVP00DT-15-35S-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-15-35S-LC Details Description
Related parts for TVP00DT-15-35S-LC
IC OPAMP GP 50MHZ RRO 8DFN datasheet.pdf
RES SMD 475 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
IC VIDEO BUFFER TRIPLE 16SSOP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 16POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
IC AUDIO AMP BTL QUAD AB 44HSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
RES 12 OHM 1W 2% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 560MA 220 MOHM datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 1.2V 300W datasheet.pdf
MOD IR RCVR 40KHZ TOP VIEW datasheet.pdf