Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-21-121PA-P25
TVP00DT-21-121PA-P25 picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-21-121PA-P25
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00DT-21-121PA-P25.pdf
Availability of TVP00DT-21-121PA-P25
QUANTITY
TVP00DT-21-121PA-P25 Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-21-121PA-P25
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-21-121PA-P25
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-21-121PA-P25
Related LinksTVP00DT-21, TVP00DT-21-121PA-P25 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-21-121PA-P25 Details Description
Related parts for TVP00DT-21-121PA-P25
CAP POLYMER 1800UF 20% 4V T/H datasheet.pdf
IC MEM FIFO 2048X9 20NS 32-PLCC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP datasheet.pdf
TERMINAL HOLD DOWN datasheet.pdf
CAP FILM 630VDC 0.75UF RADIAL datasheet.pdf