Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-21-121SB-S35
TVP00DT-21-121SB-S35 picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-21-121SB-S35
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00DT-21-121SB-S35.pdf
Availability of TVP00DT-21-121SB-S35
QUANTITY
TVP00DT-21-121SB-S35 Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-21-121SB-S35
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-21-121SB-S35
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-21-121SB-S35
Related LinksTVP00DT-21, TVP00DT-21-121SB-S35 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-21-121SB-S35 Details Description
Related parts for TVP00DT-21-121SB-S35
RES SMD 12.4K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TXRX BIDIRECT LOW VOLT 20TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 120PF 50V SL/GP 0402 datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 6.8UF 25V X5R 1206 datasheet.pdf
RES 43.26 OHM .4W .02% RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG R/A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 30 Circuit 0.394" (10.00mm) datasheet.pdf
RES SMD 453 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP FILM 1600VDC 0.33UF RADIAL datasheet.pdf
3300UF 50V 18X35MM 105C 4000H datasheet.pdf