Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-25-24PA
TVP00DT-25-24PA picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-25-24PA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00DT-25-24PA.pdf
Availability of TVP00DT-25-24PA
QUANTITY
TVP00DT-25-24PA Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-25-24PA
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-25-24PA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-25-24PA
Related LinksTVP00DT, TVP00DT-25-24PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-25-24PA Details Description
Related parts for TVP00DT-25-24PA
SWITCH PUSH DPDT 0.5A 100V datasheet.pdf
RES SMD 2.26K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 390PF 200V X7R RADIAL datasheet.pdf
ZLINX XTREME 2.4GHZ WIRELESS I/O datasheet.pdf
RES 90.9K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 12POS SKT datasheet.pdf