Amphenol Aerospace Operations TVP00DT-25-35PB-LC
TVP00DT-25-35PB-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DT-25-35PB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 128C 128#22D PIN RECP
Datasheet Download
TVP00DT-25-35PB-LC.pdf
Availability of TVP00DT-25-35PB-LC
QUANTITY
TVP00DT-25-35PB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DT-25-35PB-LC
Internal Part NumberEIS-TVP00DT-25-35PB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DT-25-35PB-LC
Related LinksTVP00DT-2, TVP00DT-25-35PB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DT-25-35PB-LC Details Description
Related parts for TVP00DT-25-35PB-LC
CONN PLUG 85POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CGRID SMT BKWY HDR 30 SAU 14CKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 25POS SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 15K OHM 5% 2W 4525 datasheet.pdf
CONN PLUG MALE 9POS 7MM datasheet.pdf
XCEDE 4W 2PVH 6COL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf