Amphenol Aerospace Operations TVP00DZ-13-32SD-S15
TVP00DZ-13-32SD-S15 picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DZ-13-32SD-S15
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
HD 38999 32C 32#23 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00DZ-13-32SD-S15.pdf
Availability of TVP00DZ-13-32SD-S15
QUANTITY
TVP00DZ-13-32SD-S15 Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DZ-13-32SD-S15
Internal Part NumberEIS-TVP00DZ-13-32SD-S15
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DZ-13-32SD-S15
Related LinksTVP00DZ-1, TVP00DZ-13-32SD-S15 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DZ-13-32SD-S15 Details Description
Related parts for TVP00DZ-13-32SD-S15
IC REG LDO 3.2V 0.2A 8VSSOP datasheet.pdf
RES SMD 309K OHM 0.1% 1/16W 0816 datasheet.pdf
LED 2MM 5V VERTICAL GREEN PC MNT datasheet.pdf
RES SMD 73.2 OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 931 OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
CAP CER 7500PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
PLINTH 31.5" FRAME DEPTH GREY datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V datasheet.pdf