Amphenol Aerospace Operations TVP00DZ-25-24PC
TVP00DZ-25-24PC picture photo
Mfg. Part Number
TVP00DZ-25-24PC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00DZ-25-24PC.pdf
Availability of TVP00DZ-25-24PC
QUANTITY
TVP00DZ-25-24PC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00DZ-25-24PC
Internal Part NumberEIS-TVP00DZ-25-24PC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00DZ-25-24PC
Related LinksTVP00DZ, TVP00DZ-25-24PC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00DZ-25-24PC Details Description
Related parts for TVP00DZ-25-24PC
CAP CER 8.2PF 50V C0H 0402 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 80A TO-220 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
RES SMD 2.7 OHM 5% 2W 2616 datasheet.pdf
SWITCH ROLL SPDT 15A SCREW 125V datasheet.pdf
RES 348 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
ROUND SPACER #2 ACETAL 25MM datasheet.pdf
CONN SOCKET BRD/BRD .4MM 80POS datasheet.pdf
CAP FILM 0.0022UF 5% 630VDC AXIA datasheet.pdf