Amphenol Aerospace Operations TVP00RF-13-32SB-S15
TVP00RF-13-32SB-S15 picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RF-13-32SB-S15
Brief Description
HD 38999 32C 32#23 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00RF-13-32SB-S15.pdf
Availability of TVP00RF-13-32SB-S15
QUANTITY
TVP00RF-13-32SB-S15 Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RF-13-32SB-S15
Internal Part NumberEIS-TVP00RF-13-32SB-S15
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RF-13-32SB-S15
Related LinksTVP00RF-1, TVP00RF-13-32SB-S15 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RF-13-32SB-S15 Details Description
Related parts for TVP00RF-13-32SB-S15
CONN HEADER LOPRO STR 14POS 15AU datasheet.pdf
BOX ABS BLACK 6.88"L X 4.88"W datasheet.pdf
HEADER OPEN SLDRCUP .600 48POS datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 250V 10A PNL MNT datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS WIRE-WIRE datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 226K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 240V datasheet.pdf