Amphenol Aerospace Operations TVP00RF-15-55P-P2
TVP00RF-15-55P-P2 picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RF-15-55P-P2
Brief Description
HD 38999 55C 55#23 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00RF-15-55P-P2.pdf
Availability of TVP00RF-15-55P-P2
QUANTITY
TVP00RF-15-55P-P2 Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RF-15-55P-P2
Internal Part NumberEIS-TVP00RF-15-55P-P2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RF-15-55P-P2
Related LinksTVP00RF-, TVP00RF-15-55P-P2 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RF-15-55P-P2 Details Description
Related parts for TVP00RF-15-55P-P2
FIXED IND 180UH 350MA 2.1 OHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC REG BUCK PROG 1.5A SYNC 10LLP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
CONVERTER ISO USB TO 4PORT RS232 datasheet.pdf
Crystal 24.5760MHz 30ppm 20pF 40 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
IC TXRX DTMF 3V 24SSOP datasheet.pdf
CAP CER 10UF 10V X5R 0603 datasheet.pdf