Amphenol Aerospace Operations TVP00RF-21-121P-LC
TVP00RF-21-121P-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RF-21-121P-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
HD 38999 121C 121#23 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00RF-21-121P-LC.pdf
Availability of TVP00RF-21-121P-LC
QUANTITY
TVP00RF-21-121P-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RF-21-121P-LC
Internal Part NumberEIS-TVP00RF-21-121P-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RF-21-121P-LC
Related LinksTVP00RF-2, TVP00RF-21-121P-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RF-21-121P-LC Details Description
Related parts for TVP00RF-21-121P-LC
IC LINE DRIVER XDSL DIFF 10-MSOP datasheet.pdf
SWITCH SLIDE 4P3T 0.4VA 20V datasheet.pdf
FUSE F/A CLASS RK1 90A 600V datasheet.pdf
RES 39 OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 57.6 OHM 1% 10W datasheet.pdf
CABLE 2COND 28AWG SHLD 500' datasheet.pdf
LED EASYWHT WARM WHT 2700K 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W datasheet.pdf
JQ RELAY 1 FORM C 48V datasheet.pdf
OSC VCTCXO 155.52MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
DC SOLENOID MAGNET PUSH datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NO 10A 120V datasheet.pdf