Amphenol Aerospace Operations TVP00RK-11-19S-S2
TVP00RK-11-19S-S2 picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RK-11-19S-S2
Brief Description
HD 38999 19C 19#23 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00RK-11-19S-S2.pdf
Availability of TVP00RK-11-19S-S2
QUANTITY
TVP00RK-11-19S-S2 Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RK-11-19S-S2
Internal Part NumberEIS-TVP00RK-11-19S-S2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RK-11-19S-S2
Related LinksTVP00RK-, TVP00RK-11-19S-S2 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RK-11-19S-S2 Details Description
Related parts for TVP00RK-11-19S-S2
TERM BLOCK PCB 6POS 5.08MM BLACK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 10A TO220NFM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 200W datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 32POS 1.27MM datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 9POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X35MM R-TAB T412 datasheet.pdf
RES 680K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 47NF 5% 100VDC RAD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN datasheet.pdf