Amphenol Aerospace Operations TVP00RK-25-187SD-S1
TVP00RK-25-187SD-S1 picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RK-25-187SD-S1
Brief Description
HD 38999 187C 187#23 SKT RECP
Datasheet Download
TVP00RK-25-187SD-S1.pdf
Availability of TVP00RK-25-187SD-S1
QUANTITY
TVP00RK-25-187SD-S1 Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RK-25-187SD-S1
Internal Part NumberEIS-TVP00RK-25-187SD-S1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RK-25-187SD-S1
Related LinksTVP00RK-2, TVP00RK-25-187SD-S1 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RK-25-187SD-S1 Details Description
Related parts for TVP00RK-25-187SD-S1
FUSE BOARD MNT 315MA 250VAC RAD datasheet.pdf
IC SWITCH DVI/HDMI 4:1 100-LQFP datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS STACKNG 15GOLD datasheet.pdf
IC BUFFER TRPL VID HD/SD 14TSSOP datasheet.pdf
TVS DIODE 170VWM 275VC DO204AC datasheet.pdf
CONN PLUG 228POS .025 VERT SMD datasheet.pdf
TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CAP CER 6.4PF 50V S2H 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 80V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
MODULE THYRISTOR 75A ADD-A-PAK datasheet.pdf