Amphenol Aerospace Operations TVP00RQW-25-20PB-LC
TVP00RQW-25-20PB-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RQW-25-20PB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 30C MIX(QUAD) PIN RECP
Datasheet Download
TVP00RQW-25-20PB-LC.pdf
Availability of TVP00RQW-25-20PB-LC
QUANTITY
TVP00RQW-25-20PB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RQW-25-20PB-LC
Internal Part NumberEIS-TVP00RQW-25-20PB-LC
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RQW-25-20PB-LC
Related LinksTVP00RQW-, TVP00RQW-25-20PB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RQW-25-20PB-LC Details Description
Related parts for TVP00RQW-25-20PB-LC
IC OPAMP GP 28MHZ 8DIP datasheet.pdf
IC MOTOR CONTROLLER PWM 14SOIC datasheet.pdf
IC REG MULT CONFIG INV ADJ 8DIP datasheet.pdf
MUX 8:1 5GBPS DUAL LVPECL 44-MLF datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 25W datasheet.pdf
IC REG LDO 5.7V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
RES 3K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
ASY,EXTERNAL BALLAST CONNECTOR datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
DIODE AVALANCHE 800V 3A SOD64 datasheet.pdf