Amphenol Aerospace Operations TVP00RW-13-32PB-P15AD
TVP00RW-13-32PB-P15AD picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RW-13-32PB-P15AD
Brief Description
HD 38999 32C 32#23 PIN RECP
Datasheet Download
TVP00RW-13-32PB-P15AD.pdf
Availability of TVP00RW-13-32PB-P15AD
QUANTITY
TVP00RW-13-32PB-P15AD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RW-13-32PB-P15AD
Internal Part NumberEIS-TVP00RW-13-32PB-P15AD
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RW-13-32PB-P15AD
Related LinksTVP00RW-13, TVP00RW-13-32PB-P15AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RW-13-32PB-P15AD Details Description
Related parts for TVP00RW-13-32PB-P15AD
TERM COVER PROFILE 3.2MM datasheet.pdf
SWITCH ROLLER SPST/NC 16A QC TER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 2.048V SOT23 datasheet.pdf
MINITEK SHROUDED HDR STR-AIGHT datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN 12VOUT datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 75A TO-220AB datasheet.pdf
RES 590 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
ANT TUF DUCK VHF 164-174MHZ SF datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 3W DO216AA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf