Amphenol Aerospace Operations TVP00RW-19-35SC
TVP00RW-19-35SC picture photo
Mfg. Part Number
TVP00RW-19-35SC
Brief Description
TV 55C 55#22D SKT RECP
Datasheet Download
TVP00RW-19-35SC.pdf
Availability of TVP00RW-19-35SC
QUANTITY
TVP00RW-19-35SC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVP00RW-19-35SC
Internal Part NumberEIS-TVP00RW-19-35SC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVP00RW-19-35SC
Related LinksTVP00RW, TVP00RW-19-35SC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVP00RW-19-35SC Details Description
Related parts for TVP00RW-19-35SC
TRANSFORMER AUDIO 600CT/3.2 datasheet.pdf
CAP CER 2.2PF 150V 0606 datasheet.pdf
TOUCH SCREEN CAP 19.75" W/CONT datasheet.pdf
RES SMD 11 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CABLE 40COND 22AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
CAP 35F -10% +30% 2.7V T/H datasheet.pdf
RES 723.6 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 909 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf