Amphenol Aerospace Operations TVPS00RF-15-18SB
TVPS00RF-15-18SB picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RF-15-18SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT RECP
Datasheet Download
TVPS00RF-15-18SB.pdf
Availability of TVPS00RF-15-18SB
QUANTITY
TVPS00RF-15-18SB Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RF-15-18SB
Internal Part NumberEIS-TVPS00RF-15-18SB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RF-15-18SB
Related LinksTVPS00RF, TVPS00RF-15-18SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RF-15-18SB Details Description
Related parts for TVPS00RF-15-18SB
RES 15 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 750K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EYELET datasheet.pdf
IDC CABLE- ASR10B/AE10G/APK10B datasheet.pdf
IC RF TXRX LP SUB-1GHZ 20-QFN datasheet.pdf
CONN RCPT 52POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 237K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP datasheet.pdf