Amphenol Aerospace Operations TVPS00RF-23-6PC-LC
TVPS00RF-23-6PC-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RF-23-6PC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 6C 6#8(TWINAX) PIN RECP
Datasheet Download
TVPS00RF-23-6PC-LC.pdf
Availability of TVPS00RF-23-6PC-LC
QUANTITY
TVPS00RF-23-6PC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RF-23-6PC-LC
Internal Part NumberEIS-TVPS00RF-23-6PC-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RF-23-6PC-LC
Related LinksTVPS00RF-, TVPS00RF-23-6PC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RF-23-6PC-LC Details Description
Related parts for TVPS00RF-23-6PC-LC
CONN RCPT 23POS .100 VERT T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 25W datasheet.pdf
IC BUS SWITCH 8BIT 20TSSOP datasheet.pdf
AOC SFP+ 10G 1CH LSZH OM2+ 25M datasheet.pdf
MPAC 5R ST PF HDR datasheet.pdf
HANPORT RJ45F/F 120V NO BRKR datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf