Amphenol Aerospace Operations TVPS00RF-25-19JC-LC
TVPS00RF-25-19JC-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RF-25-19JC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 19C 19#12 SKT RECP
Datasheet Download
TVPS00RF-25-19JC-LC.pdf
Availability of TVPS00RF-25-19JC-LC
QUANTITY
TVPS00RF-25-19JC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RF-25-19JC-LC
Internal Part NumberEIS-TVPS00RF-25-19JC-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RF-25-19JC-LC
Related LinksTVPS00RF-, TVPS00RF-25-19JC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RF-25-19JC-LC Details Description
Related parts for TVPS00RF-25-19JC-LC
IC VOLT MON TRPL EEPROM 14-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 240K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC ENERGY METERING 1PHASE 28SSOP datasheet.pdf
CAP CER 680PF 25V X7R 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
IC CTLR DC/DC DDR DUAL 38-TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 22UF 4V X5R 0603 datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf