Amphenol Aerospace Operations TVPS00RF-25-19JC-LC
TVPS00RF-25-19JC-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RF-25-19JC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 19C 19#12 SKT RECP
Datasheet Download
TVPS00RF-25-19JC-LC.pdf
Availability of TVPS00RF-25-19JC-LC
QUANTITY
TVPS00RF-25-19JC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RF-25-19JC-LC
Internal Part NumberEIS-TVPS00RF-25-19JC-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RF-25-19JC-LC
Related LinksTVPS00RF-, TVPS00RF-25-19JC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RF-25-19JC-LC Details Description
Related parts for TVPS00RF-25-19JC-LC
IC REG LDO 1.8V 50MA SOT23-5 datasheet.pdf
IC 4-SEG DISPLAY DRIVER 16-TSSOP datasheet.pdf
CONTACT SOCKET CRIMP 8AWG SILVER datasheet.pdf
CHROME XC 1/2" SILVER 80' datasheet.pdf
IC GATE NAND 2CH 2-INP 8-XSON datasheet.pdf
EVAL BOARD 9.6V OUT 240W SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 200W datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 4POS 2.5MM SMD datasheet.pdf
TOUCHPANEL FOR EA DOGXL240-7 datasheet.pdf
CAP FILM 37 NF 10% 630VDC AXIAL datasheet.pdf