Amphenol Aerospace Operations TVPS00RF-25-61AA
TVPS00RF-25-61AA picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RF-25-61AA
Brief Description
TV 61C 61#20 PIN RECP
Datasheet Download
TVPS00RF-25-61AA.pdf
Availability of TVPS00RF-25-61AA
QUANTITY
TVPS00RF-25-61AA Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RF-25-61AA
Internal Part NumberEIS-TVPS00RF-25-61AA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RF-25-61AA
Related LinksTVPS00RF, TVPS00RF-25-61AA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RF-25-61AA Details Description
Related parts for TVPS00RF-25-61AA
TRANS NPN 25V 0.3A TO-92S datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ TO92-3 datasheet.pdf
CONN PLUG 61POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 560 OHM 5% 1/8W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 180PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
Crystal 24.5760MHz 30ppm 24pF 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 79POS PIN datasheet.pdf