Amphenol Aerospace Operations TVPS00RF-25-8P-LC
TVPS00RF-25-8P-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RF-25-8P-LC
Brief Description
TV 8C 8#8(TWIN) PIN RECP
Datasheet Download
TVPS00RF-25-8P-LC.pdf
Availability of TVPS00RF-25-8P-LC
QUANTITY
TVPS00RF-25-8P-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RF-25-8P-LC
Internal Part NumberEIS-TVPS00RF-25-8P-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RF-25-8P-LC
Related LinksTVPS00RF, TVPS00RF-25-8P-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RF-25-8P-LC Details Description
Related parts for TVPS00RF-25-8P-LC
RES SMD 75 OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
RES 2.2M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PC PIN CIRC .094DIA TINLEAD datasheet.pdf
CONN CARDEDGE 22DL POS .100 GOLD datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 2.8V SOT89-3 datasheet.pdf
RES MO 2W 4.3K OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A datasheet.pdf
Connector Quick Connect Tab 14-18 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
MINI SAS 1X4 EXTERNAL datasheet.pdf
CAP FILM 3UF 5% 440VAC5 datasheet.pdf