Amphenol Aerospace Operations TVPS00RK-15-18PA-LC
TVPS00RK-15-18PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RK-15-18PA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 18C 18#20 PIN RECP
Datasheet Download
TVPS00RK-15-18PA-LC.pdf
Availability of TVPS00RK-15-18PA-LC
QUANTITY
TVPS00RK-15-18PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RK-15-18PA-LC
Internal Part NumberEIS-TVPS00RK-15-18PA-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RK-15-18PA-LC
Related LinksTVPS00RK-, TVPS00RK-15-18PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RK-15-18PA-LC Details Description
Related parts for TVPS00RK-15-18PA-LC
RES 5.1M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC LATCH TRANSP 20BIT LV 56SSOP datasheet.pdf
CAP NIOB OXI 680UF 20% 1.8V 2917 datasheet.pdf