Amphenol Aerospace Operations TVPS00RK-21-11JA-LC
TVPS00RK-21-11JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RK-21-11JA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 11C 11#12 SKT RECP
Datasheet Download
TVPS00RK-21-11JA-LC.pdf
Availability of TVPS00RK-21-11JA-LC
QUANTITY
TVPS00RK-21-11JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RK-21-11JA-LC
Internal Part NumberEIS-TVPS00RK-21-11JA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RK-21-11JA-LC
Related LinksTVPS00RK-, TVPS00RK-21-11JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RK-21-11JA-LC Details Description
Related parts for TVPS00RK-21-11JA-LC
IC OPAMP INSTR 1.3MHZ 8SOIC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 43A DPAK datasheet.pdf
TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1.2A SOT23-6 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB datasheet.pdf
IC CPLD 440MC 5.4NS 256MBGA datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 20POS HL LOW P datasheet.pdf
MICRO 21 F 18" YEL datasheet.pdf
3650 2A 0.25UH 5% 2K RL datasheet.pdf