Amphenol Aerospace Operations TVPS00RK-25-24PA
TVPS00RK-25-24PA picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RK-25-24PA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 PIN RECP
Datasheet Download
TVPS00RK-25-24PA.pdf
Availability of TVPS00RK-25-24PA
QUANTITY
TVPS00RK-25-24PA Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RK-25-24PA
Internal Part NumberEIS-TVPS00RK-25-24PA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RK-25-24PA
Related LinksTVPS00RK, TVPS00RK-25-24PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RK-25-24PA Details Description
Related parts for TVPS00RK-25-24PA
IC EEPROM 128KBIT 20MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS DUAL .100 STR datasheet.pdf
TRIMMER 20K OHM 0.25W PC PIN datasheet.pdf
FIXED IND 1.5NH 400MA 100 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 27PF 2KV N1500 RADIAL datasheet.pdf
RES 887 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
DIODE ZENER 19V 10W DO213AB datasheet.pdf
TXRX DWDM 200GHZ PLUGIN 4CH SC datasheet.pdf